Vítejte na stránkách společnosti  SUMI SERVIS.

image

Vaše jednička v oblasti podlah, dveří  a příslušenství.

SUMI SERVIS s.r.o. působí na českém trhu už od roku 1993. V našich vzorkovnách v Mladé Boleslavi a Liberci Vám rádi poradíme s realizací podlah (dřevěné, vinylové, laminátové, PVC, korek, koberce at.), dveří, designových tapet, teras a renovací schodišť, parket a interiérů. V naší nabídce také naleznete vestavěné skříně a kuchyňské linky. U nás také nemusíte platit za drahý bytový design, rádi Vám pomůžeme se zařízením interiéru vašeho bytu, domu nebo kanceláře..

image

Na našich showroomech je  vystaveno nepřeberné množství vzorků, s jejiž výběrem Vám rádi pomůžeme tak, aby výsledek byl esteticky dokonalý.

Již několik let se zabýváme velkoobchodním prodejem veškerého sortimentu a příslušenství v našem oboru. Našimi zákazníky jsou především profesionální podlaháři, ale i designová studia, architekti a stavební firmy. Stálým zákazníkům poskytujeme zajímavé rabatové podmínky a poradenský servis na úrovni.

...Naše služby pro Vás

Image 1Řemeslné služby Příprava podkladu a samotná pokládka všech podlahovin.
Výroba a montáž vestavěných skříní a kuchyní na                                     míru. Tapetování. Renovace podlah a schodišť.
Image 2Služby na vzorkovněNabízíme vytvoření cenové kalkulace, po domluvě návštěva technika a poté vytvoření přesného rozpočtu.
Image 3 Moderní DesignNebojte se změn. Nechte si poradit nebo udělat návrh, který  proměníme v krásné prostředí pro Vaše bydlení.
Image 4 Myslíme na budoucnostStále náš sortiment rozšiřujeme a inovujeme, sledujeme  módní trendy, spolupracujeme s řadou evropských firem, nabízíme zboží v různých cenových relacích, abychom mohli uspokojit široké spektrum zákazníků  a nabídnout jim komplexní a pohodlný výběr výrobků a materiálů pro jejich byt, dům nebo kancelář.
 

... naše služby - vinyl, dřevo, tapety, skříně, terasy, kuchyně, koberce, korek, parkety, marmoleum, dveře, a mnoho dalšího.