Designové dveře a zárubně neměcké značky PRÜM

Nabízíme Vám vysoce kvalitní dveře a zárubně od německé značky PRÜM, které umožnují vyjít vstříc Vašim představám o krásném bydlení. V naší nabídce naleznete dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, otočné, posuvné i dveře atypických rozměrů. Modelové řady dveří se liší designem jednotlivých modelů, nabídkou dřevin a šířkou barevné škály. To vše je obohaceno velikým výběrem skel. K interiérovým dveřím Vám dále nabízíme obložkové zárubně v různých variantách. Neváhejte a přijďte se přesvědčit na naše vzorkovny.

Zárubně PRÜM je rám pevně umístěný ve zdi, který ohraničuje otvor dveří a tvoří jejich nosnou konstrukci. Na zárubni je pomocí pantů zavěšeno křídlo dveří. Svislé části zárubně se nazývají ostění, spodní vodorovná část se nazývá práh, horní nadpraží. Obožkové zárubně nahrazují již zastaralá ocelová futra. Výhoda spočívá v tom, že dřevěná obložková zárubeň se vsazuje do stavebního otvoru až v konečné fázi stavby či rekonstrukce.

Interiérové dveře

Náš sortiment

Automatické dveře

Moderní automatické dveře zajistí pohodlný a bezpečný průchod, bez nutnosti dotyku. Automatické dveře vyrábíme z kvalitních systémových komponentů na míru každému objektu. Díky vlastnímu vývojovému centru udáváme technologické trendy a veškeré naše výrobky tak splňují i ty nejnáročnější požadavky.

Automatické dveře

Výběr z dokončených projektů

Protipožární dveře

Použití protipožárních dveří je často stanovené předpisy – například mezi garáží a obytnou zónou nebo u kotelny jsou podle projektu vyžadovány dveře i zárubně v protipožárním a případně i kouřotěsném provedení. Rozdíl času prohoření „obyčejných“ dveří a protipožárních je nejméně 25 minut. Tento čas je při likvidaci požáru klíčový. „Pokud je součástí vašeho domu kotelna na pevná paliva nebo garáž, zvažte k oddělení těchto prostor raději dveře s protipožární odolností, i když vám to projektová norma nepředepisuje.“

Protipožární dveře

Výběr z dokončených projektů

Napište nám

Zodpovíme veškeré dotazy

Sledujte nás na sociálních sítích

Souhlasím se zpracováním osobních údajů