Výrobce FAAC

byl založen v roce 1965 ve městě Zola Predosa v oblasti Bologna. Název FAAC se díky kvalitě své hydraulické technologie stal synonymem pro automatizaci bran po celém světě.

Nabízíme široký výběr produktů od pohonů křídlových a posuvných brán, garážových vrat, okenic, závor a automatických dveří, až po kompletní parkovací systémy, systémy kontrolovaného průchodu a kompletní příslušenství k automatickým pohonným systémům.

Závazek vytvářet inovativní produkty, stále lepší funkční aplikace, pokračoval v dalších letech, kdy vývoj hydraulické technologie vedl k bezkonkurenční délce provozuschopnosti produktů celosvětově. Ve stejné době si FAAC uvědomuje důležitost a potenciál mikroprocesorových elektronických řídících jednotek a jejich miniaturizaci do přenosných ovladačů. Výsledek výzkumu na neprobádané půdě je na očích všech: mezi lety 1990 až 2007 FAAC registroval 42 mezinárodních patentů týkajících se řešení vlastních návrhů. Od této doby FAAC znatelně rozšířil svoji produktovou řadu. Nyní, díky zkušenostem a kvalitě získané během dob minulých, FAAC nabízí nejen privátní produkty, jenž FAAC udělaly celosvětově známým, ale také speciální řešení pro automatizaci systémů řízení přístupu určených pro komerční sféru jako například automatické posuvné a otočné dveře, parkovací systémy a automatické závory, automatizace pro sekční a výklopná vrata a výsuvné sloupy. 1910 lidí zaměstnaných na 5-ti kontinentech, 18 výrobních závodů v 15-ti zemích, 32 obchodních společností ve 24-ti zemích, síť ve více než 80-ti zemích se zastoupením oficiálními distributory. Toto jsou čísla vůdce trhu bran a vrat, jedné z nejdůležitějších společností evropského průmyslového odvětví.

Napište nám

Zodpovíme veškeré dotazy

Sledujte nás na sociálních sítích

Souhlasím se zpracováním osobních údajů